کمبود نوشت افزار نداریم

به گزارش وبلاگ دانا، سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز گفت: به میزان کافی نوشت افزار در بازار توزیع شده و در این باره جای هیچگونه نگرانی وجود ندارد.

کمبود نوشت افزار نداریم

به گزارش وبلاگ دانا منطقه البرز، به نقل از سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز رامین ربیعی ضمن اعلام این خبر اضافه کرد: اگر چه در بخش کالاهای تحریر و نوشت افزار دانش آموزان در بازار کمبودی وجود ندارد اما بازرسی سازمان صمت استان البرز با همکاری ارگان های دیگر، این بازار را رصد کرده و طرح نظارت بر فروش دفاتر دانش آموزی و لوازم التحریر را آغاز کرده است.

ربیعی شرح داد: به مردم توصیه می کنیم که خرید بیش از نیاز می تواند نظم بازار را تحت الشعاع قرار دهد اما از آنجایی که اقلام مورد نیاز به میزان کافی در بازار توزیع شده جای نگرانی نیست.

سرپرست سازمان صمت استان البرز با اشاره به رصد دقیق بازار بیان نمود: واحد های صنفی فروش لوازم التحریر علاوه بر آنکه باید جواز کسب معتبر داشته باشند لازم است نصب برچسب قیمت و صدور فاکتور را با جدیت مد نظر داشته باشند. در غیر این صورت تخلف کرده و برابر قانون با آنها برخورد می شود.

ربیعی ضمن هشدار به افرادی که لوازم التحریر و دفاتر دانش آموزی قاچاق می فروشند اظهار کرد: به شدت با فروشندگان کالای قاچاق، گرانفروشان و محتکرین برخورد می کنیم.

شهروندان استان البرز می توانند شکایات و گزارش های خود در زمینه گرانفروشی، کم فروشی، تقلب، عدم اجرای تعهدات، عدم انجام خدمات پس از فروش در دوره ضمانت، قاچاق و عرضه خارج از شبکه را به صورت شبانه روزی با سامانه 124 در مرکز استان و شهرستان های تابعه مطرح نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "کمبود نوشت افزار نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمبود نوشت افزار نداریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید