سبک زندگی

5 مقصد برتر برای عاشقان چای

بهترین مقاصد برای عاشقان چایچای در بیشتر کشورهای آسیایی، تاریخ طولانی ای دارد و سنت ها و مراسم بسیاری برای آن وجود دارد که همچنان در بعضی از کشور ها اجرا می شوند. با وجود این که تاریخ چای در ایران به قدمت کشورهایی مثل هند و چین نیست، اما امروزه این نوشیدنی...

23 آبان 1398

بهترین تجربه نوروزی در بوداپست

اگه قصد دارید سفری خارجی در تعطیلات نوروزی برید و بهتون خیلی خوش بگذره بوداپست می تونه مقصد گردشگری خوبی باشه. بهترین تجربه نوروزی در بوداپست رو همراه خانواده در این شهر که پایتخت مجارستان هستش می تونید داشته باشید.

2 مهر 1398

تندیس 7 متری غار شاپور ؛ شاهکار هنرمندان دوره ساسانی ، مجسمه بزرگ پادشاه ساسانی را هنگام ورود به غار ببینید

غار و مجسمه شاپور در نزدیکی بیشابور یکی از آثار به جای مانده از هنرمندان دوره ساسانی است.

1 مهر 1398

جای گذاری مجسمه های شهری ضابطه مند می گردد

عضو شورای شهر تهران گفت: مدیریت شهری به دنبال تصویب لایحه ای است که نصب و جای گذاری سردیس ها و مجسمه ها را دارای ضوابط معین کند.

31 مرداد 1398

سحر قریشی: شاید از بازیگری خداحافظی کنم

یک دهه از حضور سحر قریشی در سینمای ایران گذشت. بازیگری که در سال های اخیر نامش با حواشی بسیاری گره خورده، اما طی یکی، دو سال گذشته، کمتر در این کانون پربحث قرار گرفته است.

28 مرداد 1398

فرق ژلیش با کاشت ناخن

اگر به زیبایی ناخن های خود اهمیت می دهید بهتر است فرق ژلیش با کاشت ناخن را بدانید. این دو روش برای زیبایی ناخن استفاده شده ولی دارای تفاوت های اساسی هستند.

26 مرداد 1398

روش های کاهش وزن با لیمو و زنجبیل

خبرنگاران - ترجمه از صدف حقیقت: اگر قصد دارید وزن خود را کاهش دهید، ابتدا باید یاد بگیرید عادات روزانه خود را تغییر دهید. رژیم غذایی خود را بهبود ببخشید و سبک زندگی فعالتری را دنبال کنید. همچنین بهتر است کوشش سعی کنید تا جذب مواد مورد احتیاج روزانه خود...

10 مرداد 1398

افغانستان: واردات فرآوردهای نفتی از ایران ادامه دارد

تهران - خبرنگاران - اداره تنظیم نفت و گاز افغانستان روز سه شنبه گفت که حرکت تانکرهای حامل مواد نفتی وارداتی از ایران که با استانداردهای مد نظر کشور منطبق باشد، همچنان ادامه دارد.

3 مرداد 1398

در جلسه شورای معاونین وزارت کشور؛ انتصاب سرپرست جدید مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور

رحمانی فضلی از زحمات سید رمضان شجاعی کیاسری در دوران حضور در سمت ریاست مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور، قدردانی و بر ادامه بهره مندی از خدمات و تجارب وی تاکید نمود.

2 مرداد 1398

لازمه توسعه فناوری های حوزه تجدیدپذیر واقعی کردن نرخ انرژی است

تهران- خبرنگاران- رئیس پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور دانشگاه شهید بهشتی، با اشاره به صرف سالانه 40 تا 50 میلیارد دلار یارانه انرژی در کشور، تاکید نمود: تا زمانی که قیمت حامل های انرژی واقعی نشود، فناوران و سرمایه گذاران انگیزه ای برای ورود به این بخش...

18 تیر 1398

پوکی استخوان؛ بیماری پنهانی که راه رفتن را برایتان سخت می کند

یک فوق تخصص جراح ارتوپد گفت: پوکی استخوان زمانی رخ می دهد که تولید استخوان های جدید با مرگ استخوان های قدیمی برابر نباشد.

6 تیر 1398