عابدزاده: بازی مقابل کاسیاس الهام بخش است، اسپانیا از ما ترسیده بود

به گزارش وبلاگ دانا، امیر عابدزاده با اشاره به حضورش در تیم ملی فوتبال گفت: آغاز جدید ما برای رقابتی جدید است و این بار در آسیا.

عابدزاده: بازی مقابل کاسیاس الهام بخش است، اسپانیا از ما ترسیده بود

به گزارش وبلاگ دانا، دروازه بان دوم تیم ملی فوتبال ایران گفت: خدا را شکر می کنم که در یک اردوی دیگر در خدمت تیم ملی هستم. قطعا در جام دنیای اتفاقات خیلی خوبی افتاد و تجربه خیلی خوبی برای همه بازیکنان بود. ما توانستیم کیفیت خوبی ارائه دهیم و مردم ایران را خوشحال کنیم و اگر هم در انتها آن ناراحتی بود به این خاطر بود که می توانستیم بالاتر از آنچه فکر می کردیم می رفتیم و به آنچه که می خواستیم برسیم و این اتفاق نیفتاد.

وی در ادامه اضافه نمود: اما من خودم به شخصه قبل از جام دنیای و وقتی از باشگاهم که در پرتغال است، همه بازیکنان پرتغال به من می گفتند که راحت بالای 3، 4 گل می خورید و ایران هیچ امتیازی نخواهد گرفت. اما وقتی برگشتیم همه ما نتیجه زحمات و کوشش هایمان را گرفته بودیم؛ چرا که همه به ما احترام می گذاشتند و همه باشگاه هایی که با آنها بازی می کردم می گفتند ایران واقعا یکی از بهترین تیم ها بود و همه تیم ها و حتی اسپانیا و پرتغال هم از ما ترسیده بودند و می گفتند احتمال زیادی وجود داشت که پرتغال به ایران ببازد. این خیلی خوب است و ما می توانیم با همین روحیه یک آغاز جدید داشته باشیم و برویم و در رقابتهای جام ملتها موفق شویم.عابدزاده گفت: اما لزوم آن این است که ما امکانات خوب و با طرز تفکر متفاوتی به این مسابقات برویم و با تمام تفکرات خوبی که کادر فنی مان دارد برای بازی های آسیایی هماهنگ شویم و همه یکدل و هماهنگ مثل جام دنیای مردمان را خوشحال کنیم.وی در مورد اینکه در پرتغال بازیکن برتر میدان گردیده بود گفت: شکر خدا این فصل را خیلی خوب در ماریتیمو آغاز کردم و توانستم از چهار مسابقه در دو مسابقه بهترین باشم و اسم من در تیم هفته بود. احساس می کنم که این اتفاق تنها برای حال حاضر نیست و به خاطر کوشش های زیاد و باوری است که داشتم و با صبر و همه حمایت ها و کوشش هایی که همه مربیانم برای من در این راه داشتند بدست آمده است.عابدزاده تاکید نمود: قبل جام دنیا می توانستم بیش از 15 بازی باشگاهی انجام دهم ولی این دفعه قصه چیز دیگری بود چرا که مربی ما عوض شد و طرز تفکر دیگری در باشگاه وجود داشت. ضمن اینکه هر سال لیگ بهتر و رقابت بیشتر می گردد و مربی جدید ما هم همه دوره های مربیگری اش را در لیگ هلند گذرانده بود و این یک چالش هم برای او و هم برای همه بازیکنان بود. خوشحالم که به من اعتماد شد و من هم توانستم تا جایی که می توانم کوششم را انجام دهم.وی اضافه نمود: خوشحالی من بیشتر از آن است که در کشوری هستم که سرمربی کشورم هم از همانجا است و می تواند سطح آن را به خوبی مقایسه کند و منم با تمام وجود سعی کردم نماینده خوبی برای کشورم باشم. همیشه سعی می کنم تا این روند خودم را حفظ کنم.وی در پاسخ به سوالی در مورد بازی مقابل کاسیاس در لیگ پرتغال گفت: این اتفاق واقعا انگیزه زیادی به من می دهد. کاسیاسی که از بچگی بازیهایش را می دیدم و دنبال می کردم و الان رو برویش بازی می کنم و احساس می کنم برای من بسیار الهام بخش است. چرا که همه جوان ها باید بدانند هر چیزی امکان دارد و هر چیزی که برایش کوشش نمایند به آن می رسند.عابدزاده در انتها گفت: من آرزوهای بزرگتری دارم و وقتی می بینم با اسطوره رئال مادرید و روبروش بازی می کنم، می گویم که می توانم به آرزوهایم برسم و بویژه در لیگی مثل پرتغال که سطح بسیار بالایی با حضور تیم های بزرگی مثل بنفیکا، پورتو و لیسبون دارد و بازیکنان خوبی مانند پاتریسیو که دروازه بان تیم ملی پرتغال است در اسپورتینگ لیسبون بازی میکند. من در مقابل این بازیکن دو بار بازی کردم و این به من انگیزه می دهد تا کوششم را بیشتر کنم تا در زمینه ملی و باشگاهی پیشرفت نموده و مردم ایران را خوشحال کنم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "عابدزاده: بازی مقابل کاسیاس الهام بخش است، اسپانیا از ما ترسیده بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عابدزاده: بازی مقابل کاسیاس الهام بخش است، اسپانیا از ما ترسیده بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید