حسن یزدانی نخستین طلایی کاروان ایران در بازی های آسیایی

آزادکار وزن 86 کیلوگرم ایران و دارنده مدال های طلای جهان و المپیک مقتدرانه به عنوان قهرمانی بازی های آسیایی 2018 در اندونزی دست یافت.

حسن یزدانی نخستین طلایی کاروان ایران در بازی های آسیایی

به گزارش خبرنگاران، در ادامه رقابت های کشتی آزاد بازی های آسیایی 2018 که در جاکارتا پایتخت اندونزی در جریان است، حسن یزدانی دارنده مدال های طلای جهان و المپیک در دیدار نهایی وزن 86 کیلوگرم به مصاف دومنیک میشل ابونادر از لبنان رفت و در انتها در مدت زمان یک دقیقه و 29 ثانیه با نتیجه ده بر صفر به برتری با ضربه فنی رسید و مدال طلای این رقابت ها را بر گردن آویخت.

یزدانی پیش از این در دور نخست استراحت کرد سپس مقابل حریفی از اندونزی در مدت زمان 44 ثانیه با نتیجه 10 بر صفر پیروز شد. وی در ادامه پاوان کومار از هند را در مدت زمان 2 دقیقه و 6 ثانیه 11 بر صفر برد و راهی نیمه نهایی شد. وی در مرحله نیمه نهایی نیز برابر آیتومن اردوگل از مغولستان در مدت زمان 5 دقیقه با نتیجه 12 بر 2 پیروز شد و به فینال رسید.

پیش از این رضا اطری در وزن 57 کیلوگرم به مدال برنز رسید و مصطفی حسینخانی در وزن 74 کیلوگرم از رسیدن به مدال بازماند و پنجم شد.

در ادامه این رقابت ها علیرضا کریمی نماینده وزن 97 کیلوگرم ایران تا دقایقی دیگر برای کسب مدال طلا به روی تشک خواهد رفت.

مهران نصیری در وزن 65 کیلوگرم دیگر نماینده ایران در روز نخست این رقابت ها بود که با شکست مقابل حریف چینی در همان دور نخست حذف شد.

آخرین نماینده کشتی آزاد ایران در این رقابت ها پرویز هادی در سنگین وزن است که فردا (دوشنبه) به روی تشک خواهد رفت.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "حسن یزدانی نخستین طلایی کاروان ایران در بازی های آسیایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حسن یزدانی نخستین طلایی کاروان ایران در بازی های آسیایی"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید