اسپالتی: در کورس قهرمانی هستیم و اسکودتو را به یوونتوس تقدیم نمی کنیم، ماریو را از تیم اخراج نکرده ایم

به گزارش وبلاگ دانا، سرمربی تیم فوتبال اینتر در هفته نخست لیگ دسته اول فوتبال ایتالیا برای بانوی پیر رجزخوانی کرد.

اسپالتی: در کورس قهرمانی هستیم و اسکودتو را به یوونتوس تقدیم نمی کنیم، ماریو را از تیم اخراج نکرده ایم

به گزارش وبلاگ دانا، لوچانو اسپالتی در کنفرانس خبری پیش از اولین بازی تیمش در فصل جدید سری A که فردا (یکشنبه) مقابل ساسولو است، از نراتزوری به عنوان یکی از مدعیان قهرمانی یاد کرد، نراتزوری که تابستان سال جاری به لطف خریدهای قابل توجه اش از جمله راجا ناینگولان، استفان دفرای، کیتا بالده، شیمه ورسالیکو، کوادوو آساموا، پولیتانو و لائوتارو مارتینس، به اصلی ترین رقیب یوونتوس تبدیل گردیده است.

اسپالتی گفت: ما بدون احتیاج به انجام هیچ تستی در جاده ، داریم از کارخانه خارج می شویم و آماده رقابت با هر رقیبی هستیم. این یعنی که ما برای پیروزی مقابل هر حریفی می ایستیم.

اسپالتی ادامه داد: ساسولو در بازی های رودرو مقابل ما آمار خوبی دارد و ما برابر این تیم همیشه کار دشواری داشته ایم پس این بار هم باید منتظر یک بازی دشوار باشیم اما به هر حال بازار تابستان تمام شد و حالا فقط بازی ها هستند که اهمیت دارند.

اینتر در حالی به مصاف ساسولو می رود که ناینگولان به دلیل مصدومیت غایب است و میلان اشکرینیار هم به دلیل ناآمادگی روی نیمکت خواهد نشست.

با این حال اسپالتی گفت: من احساس می کنم که تیمم در این فصل قویتر است نه فقط به خاطر بازیکنانی که خریده ایم بلکه به خاطر اینکه ما یکدیگر را بهتر شناخته ایم و درک بهتری از اهداف مان داریم. ما می خواهم رده ای بهتر از مقام چهارمی فصل گذشته کسب کنیم. هیچکدام از ما قصد نداریم پیش از شروع فصل اسکودتو را به یوونتوس تقدیم کنیم. اینتر، رم، میلان، ناپولی و لاتزیو همگی می توانند برای بردن اسکودتو شانس داشته باشند چون همه ما تقویت گردیده ایم. ما هم یکی از 5 تیمی هستیم که می توانند یوونتوس را برای کسب عنوان قهرمانی به چالش بکشند. ببینیم چه می گردد.

اسپالتی در نهایت موضع خود را در قبال ژوائو ماریو تعیین کرد، بازیکنی که اینتر کوشش زیادی برای فروش او انجام داد و حتی شنیده گردیده که او را به حذف نامش از لیست بازیکنان تیم تهدید نموده است. سرمربی سابق رم درباره بازیکنی که مشتریانی مانند شالکه، بتیس، سویا و روبین کازان دارد، بیان کرد: برخلاف چیزهایی که می گویند، ژوائو ماریو در ترکیب نیست چون مصدوم است نه به خاطر اینکه او را از تیم بیرون گذاشته ایم. من تیم را انتخاب می کنم و می گویم که او را از لیست کنار نگذاشته ام.

اینتر فردا شب (یکشنبه) از ساعت 23 به وقت تهران میهمان ساسولو خواهد بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اسپالتی: در کورس قهرمانی هستیم و اسکودتو را به یوونتوس تقدیم نمی کنیم، ماریو را از تیم اخراج نکرده ایم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسپالتی: در کورس قهرمانی هستیم و اسکودتو را به یوونتوس تقدیم نمی کنیم، ماریو را از تیم اخراج نکرده ایم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید