آیان: ایران یکی از بهترین های وزنه برداری است، در مورد اتفاقات المپیک ریو نظری ندارم

رئیس فدراسیون جهانی وزنه برداری با اشاره به خداحافظی بهداد سلیمی گفت: همیشه گفته ام ایران استعدادهای زیادی دارد و امیدوارم به زودی شاهد وزنه برداران جدیدی از این کشور باشیم.

آیان: ایران یکی از بهترین های وزنه برداری است، در مورد اتفاقات المپیک ریو نظری ندارم

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از جاکارتا، تاماش آیان رئیس فدراسیون وزنه بردای اظهار کرد: همیشه گفته ام ایران یکی از مهمترین کشورها در وزنه برداری دنیا است. ایران یکی از قدرتمندترین و مهمترین کشورهاست. امروز خیلی خوشحالم که به وزنه برداری در ایران خیلی توجه می گردد و این رشته از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است.

وی اضافه نمود: به طور نرمال مسابقات خیلی خوبی را شاهد بودیم و می توانم بگویم یک رقابت بسیار بزرگ را شاهد بودیم زیرا کسب طلا در بیشتر اوزان آسان نبود.

آیان درباره خداحافظی بهداد سلیمی از دنیای قهرمانی تاکید نمود: همیشه به همه دوستان و اعضای هیات رئیسه فدراسیون دنیای گفته ام که در ایران استعدادهای زیادی وجود دارد. ویژگی های زیادی برای وزنه برداران ایران وجود دارد و امیدوارم همچنان شاهد حضور ورزشکاران ایرانی جدید باشیم. او درباره پیش بینی زمان شکسته شدن رکورد تاخالادزه نیز گفت: من دراین مورد نمی توانم چیزی بگویم. قطعا نمی توانم چیزی پیش بینی کنم. آیان درباره پیشنهاد کنفدراسیون آسیا برای افزایش سهمیه المپیک نیز گفت: قواعد و ساز و کار مشخصی در این زمینه وجود دارد. این مساله باید آنالیز گردد. آیان در خاتمه درباره اینکه بسیاری از مردم ایران همچنان معتقدند داوری المپیک در مورد بهداد جوانمردانه نبود، نیز گفت: من نمی توانم در مورد چیزی که قبلا رخ داده باز هم اظهار نظر کنم ولی می توانم اطمینان دهم که بهترین افرادی که می توانستند در المپیک مسئولیت اجرایی مسابقات را بر عهده بگیرند، آنجا بودند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "آیان: ایران یکی از بهترین های وزنه برداری است، در مورد اتفاقات المپیک ریو نظری ندارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آیان: ایران یکی از بهترین های وزنه برداری است، در مورد اتفاقات المپیک ریو نظری ندارم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید