همایشها و نمایشگاه ها

نمایش مجازی پارچه های آل بویه و صفویه در موزه رضا عباسی

صدیقه قدرت آبادی مدیر موزه رضاعباسی گفت: رونمایی 6 قطعه پارچه متعلق به قرون اولیه اسلامی و عصر صفوی در تالار اسلامی 2 موزه رضاعباسی آثار شامل قطعاتی از تافته های ابریشمی با نقش عقاب و زربفت های نفیس است که برای نخستین بار به نمایش دائم گذاشته می گردد.

22 تیر 1399

الکامپ هوشمند انتهای شهریورماه برگزار می شود

به گزارش خبرنگاران به نقل از سازمان نظام صنفی کشور، الکامپ آینده که برگزاری آن در پی ملاحظات بهداشتی برای فاصله گذاری اجتماعی به تاخیر افتاده بود در هماهنگی با شرکت سهامی نمایشگاه ها به انتهای شهریورماه انتقال پیدا کرده و در برگزاری آن کوشیده شده است...

18 تیر 1399

فعالیت صنوف مستلزم دریافت کد بهداشتی است

خبرنگاران/قزوین سخنگوی ستاد مقابله با کرونا استان قزوین گفت: باتوجه به مصوبات مربوط به فعالیت صنوف بر اساس میزان خطر شیوع کووید 19، شروع به فعالیت صنوف کم خطر مستلزم دریافت کد مجوز فعالیت از وزارت بهداشت است.

11 خرداد 1399

آشنایی با کشور اسپانیا و مناطق بسیار دیدنی آن

کشور اسپانیا یکی از کشورهای با تمدن قدیمی در جنوب غربی اروپا واقع شده است. در این گزارش شما را با تاریخچه و مکان های گردشگری و جاذبه های دیدنی کشور اسپانیا آشنا خواهیم کرد.

5 خرداد 1399

بهترین خودرو هایی که در سال 98 رونمایی شدند

طی سال های گذشته ساخت خودرو های پلاگین هیبریدی و تمام هیبریدی رونق بسیاری داشته و می توان دید تمامی شرکت ها سعی دارند تا چنین اتومبیل هایی را به جهان عرضه کنند.

30 اردیبهشت 1399

کرونا هر 12 دقیقه جان یک ایرانی را می گیرد ، 4 استان در صدر

رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: هر 12 دقیقه یک ایرانی بر اثر ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست می دهد و رشد ابتلا به این بیماری در تهران حدود 13 درصد است.

23 اردیبهشت 1399

خبرنگاران سازمان جهانی بهداشت: روی 20 واکسن کرونا کار می کنیم

تهران- خبرنگاران- سازمان دنیای بهداشت گفت که این نهاد بین المللی و دانشمندانی از سراسر دنیا در حال کار روی دستکم 20 واکسن مختلف کرونا هستند که برخی از این واکسن ها در مرحله آزمایش های بالینی قرار دارند.

20 اردیبهشت 1399

تحریم سلاح دشمنان علیه ملت ها شده است ، می توانیم 97 درصد دارو ها را در کشور تولید کنیم

رئیس سازمان غذا و دارو با اشاره به موفقیت کشورمان در زمینه تولید 97 درصد داروها، گفت: دشمنان با تحریم دارو و غذا از آن به عنوان سلاحی علیه ملت ها استفاده می کنند.

14 فروردین 1399

دوره آموزشی صنعتی کاربرد فناوری نانو در 5 حوزه برگزار شد

دوره آموزشی صنعتی کاربرد های فناوری نانو در حوزه عمران و ساختمان، کاشی های آنتی باکتریال، لوله های UPVC ساختمانی، کفپوش های ساختمانی و بیمارستانی، بتن سبک سازه ای برگزار گشت.

16 اسفند 1398

همایش ملی آسیب شناسی پایان نامه ها و رساله ها برگزار می شود

دومین همایش ملی آسیب شناسی سرانجام نامه ها و رساله ها در حوزه علوم انسانی اسلامی (با تأکید بر نقد کارآمدی) برگزار می شود.

28 بهمن 1398

همه برنامه ها بدون حضور ترکیه در منطقه، خنثی می شوند

به گزارش خبرنگاران به نقل از آناتولی، فواد اوکتای معاون رئیس جمهوری ترکیه امروز شنبه طی سخنانی در سومین همایش تجارت و همکاری در استانبول گفت: درصورت درخواست لیبی، آماده ارزیابی اقدامات لازم هستیم.

19 بهمن 1398

کاخ سفید: ترامپ به روسیه درباره دخالت در انتخابات هشدار داد

کاخ سفید در بیانیه ای مدعی شد رئیس جمهور آمریکا در دیدارش با وزیر خارجه روسیه به او درباره احتمال دخالت ادعایی مسکو در انتخابات آمریکا هشدار داده است.

6 بهمن 1398

لاوروف: برجام هنوز مشروعیت خود را از دست نداده است

وزیر خارجه روسیه طی سخنرانی در کنفرانس عدم اشاعه در مسکو، درباره مسائل مختلفی از جمله توافق هسته ای ایران و عدم تمایل مسکو برای عضویت در پیمان منع تسلیحات اتمی صحبت کرد.

8 دی 1398

بچه ها و نوجوانان بخشی از شرکای شهری هستند

فخاری گفت:بچه ها و نوجوانان بخشی از شرکای شهری هستند و همکاری و نظر آنها در مدیریت شهری مهم است.

20 آبان 1398

نشست تخصصی معرفی ظرفیت های گردشگری اردبیل برگزار گردید

نشست تخصصی معرفی ظرفیت های گردشگری و صنایع دستی استان در دوازدهمین نمایشگاه کتاب اردبیل معرفی گردید.

11 مهر 1398

نشست سال جاری گروه 7 بیانیه پایانی ندارد

کاخ الیزه بیان کرد که اجلاس سال جاری سران هفت کشور صنعتی دنیا موسوم به گروه 7 بیانیه پایانی نخواهد داشت و تمرکز سال جاری بر ایجاد ائتلاف های عملی معین بین دولت هاست.

3 مهر 1398

سومین کنفرانس بین المللی باستان شناسی و حفاظت در امتداد جاده ابریشم در تبریز افتتاح شد

استاندار آذربایجان شرقی گفت: کنفرانس بین المللی باستان شناسی و حفاظت در امتداد جاده ابریشمزمینه ای را برای مرور ظرفیت های فرهنگی، علمی و تاریخی تبریز فراهم آورده است.

24 شهریور 1398

موزه ملی ایران، این بار میزبان اسپانیایی هاست

براساس توافقات اجرا شده ما بین کشورهای اسپانیا و ایران، قرار است که آثار موزه الیکانته اسپانیا در ایران موزه ملی ایران به نمایش درآیند.

23 شهریور 1398

وجود صنایع مادر در خوزستان عامل رونق فراوری و اشتغال جوانان مستعد است

معاون پارلمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: نمایشگاه بومی سازی صندلی شناخت و بروز توانمندی های خوزستان است.

21 شهریور 1398

محله ها چطور آباد شدند؟

رابعه تیموری-خبرنگار: شورایاران برخلاف تصور برخی از شهروندان، قدرت اجرایی به ویژه در زمینه اجرای پروژه های عمرانی و توسعه ای ندارند، اما به عنوان پل ارتباطی بین مردم و مدیریت شهری از قدرت چانه زنی و پیگیری مطالبات بهره مند هستند.

1 شهریور 1398
تعداد: (32)