طراحی گرافیکی و چاپ

کتاب اسطوره، بیان نمادین بر پله چهارم نشست

به گزارش خبرنگاران؛ در ایران پیشینه اسطوره به هزاره پنجم پیش از میلاد مسیح می رسد و نخستین جلوه آن، باور به ایزدبانو مادر است که پیکره اش در میان آثار و نقوش سَیلک، در کنار نقش های نمادینِ آب، مار، خورشید و ماه بر سفالینه های زیبای چند هزار ساله ایرانی...

3 تیر 1399

5 کتاب نفرین شده که خطر خواندن شان بر عهده خودتان است!

ادبیات یک دنیا تاریک و ترسناک هم دارد که کمتر کسی جرات قدم گذاشتن به درون آن را دارد. دنیای که شاید حتی نتوانید تصورش را هم بکنید.

29 خرداد 1399

کارت های عروسی خلاقانه که تا به حال ندیده اید

بعضی از عروس و دامادها برای دعوت مهمانان، از کارت های عروسی خلاقانه ای استفاده می نمایند که از همان ابتدا باعث به وجد آمدن مهمانان می شود!

26 اردیبهشت 1399

طمعکارند، نه غربزده

در سال های اخیر راجع به بازار کتاب های بچه ها بسیار سخن رانده شده؛ از حجم کم کتاب های منتشرشده در این حوزه تا نسبت کتاب های ترجمه شده به تالیف و انتشار آمار عجیب و غریبی که نشان می دهد نسبت دو حوزه تالیف و ترجمه فاصله زیادی با هم دارند.

30 فروردین 1399

10 تا از بهترین فیلم های فانتزی تمام دوران

وبلاگ نماوا - فرناز آشفته فرد: ژانر فیلم های فانتزی در سینما جایگاه ویژه ای در قلب دوستداران سینما بازکرده و آن ها را شیفته خود کرده است. تنوع در این ژانر از اشاره کوچکی به دنیایی که در آن زندگی می کنیم (مانند یک حلقه زمانی) تا داستان هایی که کاملاً در دنیای...

14 دی 1398

آشنایی با پنج کتاب پراستقبال درباره سواد رسانه ای

به گزارش خبرنگار خبرنگاران، سواد رسانه ای از جمله موضوعات مهم برای عموم جامعه است که کمک می کند هر فرد خودش در مواجهه با پیام های رسانه ای بتواند اهداف انتشار پیام توسط رسانه را کشف کند و تأثیرپذیری از آن آگاهانه عمل کند.

8 دی 1398