کنایه سعید آذری به مدیران فعلی ذوب آهن بعد از برکناری

به گزارش خبرنگاران، اعضای هیات مدیره باشگاه ذوب آهن روز گذشته و درست در آستانه آغاز مسابقات لیگ برتر اقدام به برکناری سعید آذری مدیرعامل این باشگاه کردند. آذری در شرایطی از ذوب آهن کنار گذاشته شد که رئیس هیات مدیره این باشگاه از زیان ده بودن این باشگاه و مسائل فرهنگی به عنوان دلایل این تصمیم یاد نموده است!

کنایه سعید آذری به مدیران فعلی ذوب آهن بعد از برکناری

با این حال سعید آذری با انتشار پستی در صفحه شخصی خود، به مدیرعامل فعلی شرکت ذوب آهن و اعضای هیات مدیره این باشگاه طعنه زده است. در بخشی از پیغام آذری آمده است: موظفم از تمامی مدیران عامل ذوب آهن، اعضای هیئت مدیره کارخانه و باشگاه طی این مدت 6 سال تشکر ویژه داشته باشم، ولی برخی نام ها را نمی توانم ننویسم و تشکر نکنم: جناب آقای مهندس مسعود ابکا، مرد مردان مدیریت عرصه فولاد و کشور، دکتر اردشیر سعد محمدی و جناب آقای رسول برقی کار و جناب آقای محمد حسن زدا، عزیزان من اگر شما نبودید اثری از موفقیت های ذوب نبود ذوب آهن بیشتر از اینکه مدیون کوشش من و همکارانم در باشگاه باشد مدیون تفکرات سازنده شماست.

آذری که اختلافاتش با برخی از اعضای هیات مدیره فعلی باشگاه و همچنین یزدی زاده مدیرعامل فعلی شرکت ذوب آهن بر هیچکس پوشیده نیست، در واقع بدون نام بردن از وی در پیغامش و تقدیر از مدیران سابق به نوعی به مسائل و اختلافاتش با مدیری اشاره نموده است که در نهایت زمینه برکناری اش را فراهم کرد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "کنایه سعید آذری به مدیران فعلی ذوب آهن بعد از برکناری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کنایه سعید آذری به مدیران فعلی ذوب آهن بعد از برکناری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید