هدف عملیات نصر من الله توقف تجاوز ائتلاف سعودی به یمن است

به گزارش وبلاگ دانا، سخنگوی جنبش انصارالله یمن هدف اصلی از عملیات نصر من الله را توقف تجاوز ائتلاف سعودی به یمن برشمرد.

هدف عملیات نصر من الله توقف تجاوز ائتلاف سعودی به یمن است

محمد عبدالسلام در مصاحبه با شبکه خبری المیادین گفت: ما با اسرا با احترام رفتار می کنیم اما ائتلاف سعودی با اسرای ما با شکنجه و کشتار رفتار می نماید.

سخنگوی انصارالله یمن گفت: عملیات نجران نشان داد که هر کس به ائتلاف سعودی بپیوندد ترک خواهد شد و با هواپیماها بمباران می گردد.

وی اضافه کرد: ما از سرنوشت اسرا اطلاعاتی نخواهیم داد چرا که رژیم سعودی در پی آگاهی از هویت کشته شدگان و افراد زنده از آنها است. ابهام در این خصوص به عملیات تبادل یاری خواهد نمود و ریاض را به ایجاد سازوکاری برای مذاکره جهت آزادی آنها ترغیب می نماید.

سخنگوی انصارالله یمن با بیان اینکه نیروهای مسلح این کشور توقف جزئی آتش بس را نمی پذیرند، اضافه کرد که سخن گفتن از راه چاره جزئی غیرمنطقی و غیرقابل قبول است.

عبدالسلام همچنین گفت: پیغام های آمریکا و انگلیس حاکی از آن است که عربستان خواستار توقف جنگ است اما تا کنون در این خصوص تعلل نموده است.

شایان ذکر است که یحیی سریع سخنگوی نیروهای مسلح یمن در سخنانی تأکید کرد: عملیات نصر من الله در نجران بزرگترین عملیات از شروع تجاوز سعودی به یمن محسوب می گردد. این عملیات در 25 آگوست (24 مرداد ماه) شروع شد.

بر اساس این گزارش، وی گفت: این عملیات پس رصد دقیق چند ماهه و عملیات اطلاعاتی طولانی انجام شد و طی آن نیروهای دشمن به کمین های ارتش یمن کشانده شدند. در این عملیات، نیروهای دشمن سعودی و همچنین افراد فریب خورده توسط آن به دام نیروهای یمنی افتادند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "هدف عملیات نصر من الله توقف تجاوز ائتلاف سعودی به یمن است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هدف عملیات نصر من الله توقف تجاوز ائتلاف سعودی به یمن است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید