هتل 13 کوینز راچادا بانکوک

اولین هتل 5 میلیون دلاری Hotels Resorts و 16 رستوران که از سال 1976 باز شد ، 13 هتل Coins Tower Ratchada شما را به قلب بخش تفریحی می رساند . خرید ، زندگی شبانه ، ماساژ تایلندی ، Muay Thai ، و درست در مورد هر چیز دیگری که ممکن است بخواهید در تعطیلات در بانکوک ممکن است در نزدیکی این مکان امن یافت شود .

هتل 13 کوینز راچادا بانکوک

که وسط جاده Ratchadaphisek واقع شده . هتل برج Coins 18 ، 13 Coins ، پیاده از سیستم مترو فاصله دارد . چند استاپ در سمت شمال شما را به بازار Weekend Chatuchuk می برد و چند استاپ در جنوب شما را به جاده Sukhumvit معروف Bangkoks می برد . هتل Tower 13 Coins Ratchada با یک رستوران 24 ساعته با موسیقی زنده 7 شب در هفته کامل است .
خدمات Laundry و سالون مو با ماساژ نیز در محل هستند . تا 100 اتاق در این هتل 8 طبقه یک انتخاب بین دو یا suites استاندارد به شما می دهد . همه اتاق ها به سبک کلاسیک آراسته شده با تهویه مطبوع ، تلویزیون ، تلفن ، یخچال ، وان حمام ، حمام وان حمام با آب گرم و آب سرد .
که وسط جاده Ratchadaphisek واقع شده . هتل برج Coins 18 ، 13 Coins ، پیاده از سیستم مترو فاصله دارد . این شهر یکی از بخش های اصلی سرگرمی در شهر بانگوک است . یک قدم کوتاه به جاده اصلی .

اخبار و مقالات مرتبط با "هتل 13 کوینز راچادا بانکوک"

هتل Amara سنگاپور به راحتی در منطقه تجاری مرکزی thriving در مجاورت ایستگاه MRT Pagar Pagar واقع شده است . فرودگاه بین المللی Changi 20 دقیقه با رانندگی فاصله دارد . این شهر به راحتی توسط مده ای حمل و نقل اصلی و در فاصله پیاده تا محله جذاب چینی ها ، ساختمان های اداری کلیدی ، بانک های خارجی و محلی ، ادارات...

ما در گروه خونی AB ، از شما استقبال می کنیم و به شما پیشنهاد می کنیم ، یک تجربه آرامش ، یک سفر ، یک پناه گاه دور از شلوغی و شلوغی کسب وکار و زندگی روزمره .

به "هتل 13 کوینز راچادا بانکوک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با هتل 13 کوینز راچادا بانکوک

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید