صالحی امیری: محدودیت ها را به لالوویچ گفتیم

رییس کمیته ملی المپیک ایران دیدار با رئیس اتحادیه جهانی کشتی را بسیار مثبت و تاثیرگذار ارزیابی کرد و از قول لالوویچ از حمایت ویژه از کشتی ایران اطلاع داد.

صالحی امیری: محدودیت ها را به لالوویچ گفتیم

به گزارش خبرنگاران ، نشست صالحی امیری و لالوویچ، رییس اتحادیه جهانی حال و هوای خوبی داشته و پیش بینی می گردد که برخی از دردسرهای کشتی کاسته گردد. از حرف های رضا صالحی امیری، رییس کمیته ملی المپیک بعد از دیدار با لالوویچ هم اینطور برداشت می گردد که توافق هایی انجام شده است.

او می گوید:این نشست مثبت و تاثیر گذار بود. لالوویچ دراین دیدار ضمن اعلام رضایت از همکاری نزدیک فدراسیون کشتی ایران با اتحادیه جهانی، کشتی ایران را یکی از ارکان اصلی این رشته در جهان معرفی کرد.

صالحی امیری ادامه می دهد:در این دیدار که دیداری کاملا صمیمانه بود به خدمات ارزشمند رسول خادم ریاست فدراسیون کشتی ایران و همچنین ظرفیت این رشته در کشور و هواداران میلیونی آن اشاره و برخی محدودیت ها را نیز مطرح کردیم. لالویچ به شرایط کشتی ایران کاملا اشراف دارد و حتی می توان گفت که او خود از علاقمندان کشتی ایران و همچنین کشتی ایرانی است.

رییس کمیته ملی المپیک در پاسخ به این سوال که بعد از این دیدار آیا همچنان دغدغه ای برای بروز حاشیه و مشکل برای کشتی ایران وجود دارد یا خیر؟ اینگونه پاسخ می دهد:واقعیت این است که خود لالوویچ هم بر پتانسیل و زمینه های مثبت موجود در کشتی ایران از استعدادهای نوجوان و پرشمار گرفته تا تماشاگران و علاقمندان میلیونی اشراف و شناخت کامل دارد؛ ضمن اینکه او در این نشست قول داد از بروز هر گونه مسئله ای که باعث ایجاد حاشیه برای این رشته در ایران می گردد جلوگیری کند. امیدواریم با ایجاد تعاملات هر چه بیشتر از این رشته ملی، بومی و ورزش اول کشورمان حمایت و حراست نماییم.

سیدرضا صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک کشورمان در انتها با اشاره به دعوتش از لالوویچ برای حضور در ایران می گوید:امیدواریم این اتفاق با پی گیری فدراسیون کشتی هر چه سریعتر بیفتد تا با یک برنامه ریزی صحیح و اصولی بتوانیم ظرفیتهای موجود را کاملا واضح و دقیق به رییس اتحادیه جهانی نشان داده و روابط خوب این مجموعه با ورزش ایران را عمق ببخشیم.

4، 280*160

منبع: ایران ورزشی

به "صالحی امیری: محدودیت ها را به لالوویچ گفتیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صالحی امیری: محدودیت ها را به لالوویچ گفتیم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید