سرجیو: راجع به گل مردود استقلال نظر نمی دهم، مدیرعامل صنعت نفت روی من شرط بست!

سرمربی صنعت نفت آبادان معتقد است که نیمه نخست دیدار مقابل استقلال در اختیار بازیکنانش بوده اما در نیمه دوم، شاگردان فرهاد مجیدی توپ و میدان را در اختیار داشتند.

سرجیو: راجع به گل مردود استقلال نظر نمی دهم، مدیرعامل صنعت نفت روی من شرط بست!

به گزارش خبرنگاران، صنعت نفت در هفته بیست و نهم لیگ برتر توانست استقلال را با تساوی بدون گل متوقف کند. پائولو سرجیو بنتو، سرمربی صنعت نفت آبادان شنبه شب در نشست خبری پس از این دیدار اظهار کرد: این یک بازی خوب و رقابتی ای بود و فکر می کنم در نیمه نخست خیلی خوب بازی کردیم. ما در نیمه اول بهتر از استقلال بود و در نیمه دوم استقلال بهتر از ما بود. ما کنترل بازی را در اختیار داشتیم. ما می دانستیم استقلال تیم خوبی است و باید به بازیکنانم بابت بازی که انجام دادند، تبریک بگویم.

او درباره اظهارات بیژن طاهری که گفته بود بازی به طور کامل در اختیار استقلال بوده، گفت: من به نظر او احترام می گذارم ولی فکر می کنم در نیمه نخست ما تیم برتر زمین بودیم. ما نمی خواستیم از دقیقه 70 نتیجه را حفظ کنیم ولی سعی مان این بود که بازیکنان تازه نفس تر را به زمین بفرستیم. فکر می کنم که باید بپذیریم تساوی نتیجه عادلانه بود. سعی مان این بود که با بازیکنان تازه نفس نتیجه را به نفع خودمان رقم بزنیم ولی نتوانستیم شانس گل زنی خوبی ایجاد کنیم؛ با این حال باید بپذیریم که تساوی عادلانه بود.

سرمربی صنعت نفت درباره گل مردود اعلام شده استقلال شرح داد: من هنوز فیلم بازی را ندیدم و نمی توانم راجع به این موضوع نظر بدهم. اگر بخواهم از فاصله ای که با توپ داشتم نظر بدهم، نظرم صادقانه نخواهد بود ولی فیلم بازی می تواند این موضوع را نشان دهد.

سرجیو درباره دلیل تعویض طالب ریکانی گفت: موافقم که زمانی که طالب در زمین بود، کنترل بازی را بیش تر در اختیار داشتیم اما او خسته شده بود و نمی توانست با دفاع چپ استقلال برود و بیاید.

او در خاتمه در پاسخ به سوالی درباره احتمال حضورش روی نیمکت صنعت نفت برای فصل آینده، اعلام کرد: من نمی دانم. آینده یک مربی در زمان حال است و کسی از آن خبری ندارد. ما یک بازی دیگر داریم تا کارمان را تمام کنیم. می خواهم تمام تمرکزم روی آن بازی باشد و پس از آن درباره آینده تصمیم می گیریم. می توانم بگویم فصل سختی را پشت سر گذاشتیم. به مدیرعامل همواره گفتم که هر وقت بخواهی از این جا می روم و برایم قرارداد مهم نیست. امروز خشنود هستم که او روی من شرط بست و به من زمان داد و در مقابل نظرات زیادی که وجود داشت مقاومت کرد. خیلی خشنودم که او همواره از من حمایت کرد و در نهایت توانستیم نتایج دلخواه مان را بگیریم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "سرجیو: راجع به گل مردود استقلال نظر نمی دهم، مدیرعامل صنعت نفت روی من شرط بست!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرجیو: راجع به گل مردود استقلال نظر نمی دهم، مدیرعامل صنعت نفت روی من شرط بست!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید