ساری: مصدمیت موراتا جدی به نظر نمی رسد، مقابل ویدی اشتباهات تاکتیکی زیادی داشتیم

به گزارش وبلاگ دانا، مائوریتزیو ساری، سرمربی چلسی نسبت به مصدومیت مهاجم اسپانیایی اش و تساوی شاگردانش مقابل ویدی مجارستان واکنش نشان داد.

ساری: مصدمیت موراتا جدی به نظر نمی رسد، مقابل ویدی اشتباهات تاکتیکی زیادی داشتیم

به گزارش وبلاگ دانا ، مائوریتزیو ساری که شاگردانش پیش از این صعود خود به مرحله یک شانزدهم نهایی مسابقات لیگ اروپا را به عنوان صدرنشین گروه L قطعی نموده بودند، در پی تساوی 2 بر 2 شب گذشته (پنجشنبه) مقابل ویدی اف سی مجارستان در هفته پایانی مرحله گروهی این رقابت ها گفت: ما از جنبه تاکتیکی اشتباهات زیادی در این بازی مرتکب شدیم اما از شخصیت و واکنشی که تیمم به گل دوم حریف نشان داد خیلی راضی هستم. به هر حال ما در این بازی از بازیکنان جوان زیادی استفاده کردیم و برای همین واکنش نشان دادن به گل های تیم ویدی کار آسانی نبود. در کل از عملکرد و شخصیت بازیکنانم در این بازی راضی هستم.

سرمربی ایتالیایی آبی پوشان لندنی همچنین درباره مصدومیت مهاجم اسپانیایی اش که در دقیقه 45 جای خود را به اولیویه ژیرو داد، گفت: چیزی که پزشک تیم از ارزیابی اولیه به من گفت این بود که مصدمیت موراتا جدی به نظر نمی رسد، اما با توجه به شرایط باید تا روز جمعه منتظر بمانیم تا نتیجه آزمایش های تکمیلی معین گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ساری: مصدمیت موراتا جدی به نظر نمی رسد، مقابل ویدی اشتباهات تاکتیکی زیادی داشتیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساری: مصدمیت موراتا جدی به نظر نمی رسد، مقابل ویدی اشتباهات تاکتیکی زیادی داشتیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید