خبرنگاران نتایج انتخابات شورای مرکزی ناظر بر نشریات دانشگاهی اعلام شد

تهران- خبرنگاران- هیأت نظارت بر انتخابات اعضای دانشجویی شورای مرکزی ناظر بر نشریات دانشگاهی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، نتیجه دور دوم این انتخابات را اظهار داشت.

خبرنگاران نتایج انتخابات شورای مرکزی ناظر بر نشریات دانشگاهی اعلام شد

به گزارش روز آدینه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، در این اطلاعیه آمده است: در اجرای ماده 64 شیوه نامه برگزاری انتخابات نمایندگان مدیر مسئول نشریات دانشگاهی در کمیته های ناظر بر نشریات دانشگاه ها و شورای مرکزی ناظر بر نشریات دانشگاهی وزارت علوم، هیأت نظارت بر انتخابات اعضای دانشجویی شورای مذکور، به موجب صورت جلسه مورخ 20 خردادماه، نتیجه دور دوم انتخابات اعضای دانشجویی شورای مرکزی ناظر بر نشریات دانشگاهی را به توضیح زیر تأیید کرد:

1. مجموع آرای ریخته شده در صندوق: 290 رأی

2. مجموع آرای محسوب در مجموع آراء: 289 رأی (284 رأی صحیح و پنج رأی باطل)

3. مجموع آرای باطله غیرمحسوب در مجموع آراء: یک رأی

4. آرای هریک از کاندیداهای راه یافته به دور دوم (محمدعلی کامفیروزی و محمدرضا محمدی)، به طور مساوی: 142 رأی.

بر این اساس، مستنداً به تبصره ماده 54 شیوه نامه صدرالذکر، تجدید انتخابات دور دوم برای تعیین شدن عضو اصلی و علی البدل شورای مرکزی ناظر بر نشریات دانشگاهی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اجتناب ناپذیر است.

این اطلاعیه می افزاید: بدیهی است هرگونه اعتراض اشخاص مندرج در بندهای سه گانه ماده 61 شیوه نامه مذکور نسبت به تأیید نتیجه انتخابات با رعایت تشریفات مقرر از جمله مهلت پنج روزه در شورای مرکزی ناظر بر نشریات دانشگاهی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری قابل طرح خواهد بود.

این انتخابات روزهای 18 تا 20 خردادماه سال جاری به منظور انتخاب دو عضو اصلی و یک عضو علی البدل در مجتمع عصر انقلاب برگزار گردید.

میلاد مفاخری دانشجوی دانشگاه پیغام نور با 148 رٱی مستقیم به این شورا راه یافت.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران نتایج انتخابات شورای مرکزی ناظر بر نشریات دانشگاهی اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران نتایج انتخابات شورای مرکزی ناظر بر نشریات دانشگاهی اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید