جشن قهرمانی یوونتوس با شکست مقابل اسپال به تعویق افتاد

بانوی پیر با قبول شکست در دیداری که از حریف خود پیش افتاده بود، قهرمانی اش را به تعویق انداخت.

جشن قهرمانی یوونتوس با شکست مقابل اسپال به تعویق افتاد

به گزارش خبرنگاران، هفته سی و دوم سری A امروز (شنبه) با دیدار تیم فوتبال یوونتوس در خانه اسپال شروع شد که این بازی با شکست 2 بر یک بانوی پیر سرانجام یافت.

مویس کین در دقیقه 30 گل نخست این بازی را برای یوونتوس به ثمر رساند. 4 دقیقه پس از شروع نیمه دوم کوین بونی فاتزی گل تساوی را برای اسپال به ثمر رساند و در دقیقه 74 نیز سرجیو فلوکاری گل دوم میزبان را زد و ورق را به سود این تیم برگرداند.

به این ترتیب دومین شکست این فصل یوونتوس در حالی رقم خورد که حتی با کسب یک امتیاز هم می توانست قهرمانی زودهنگامش را امروز مسجل کند. بانوی پیر هنوز هم می تواند در این هفته قهرمان زودهنگام سری A لقب بگیرد اگر نزدیک ترین تعقیب کننده اش ناپولی در بازی فردا مقابل کیه ووی قعر جدولی امتیاز از دست بدهد.

همچنین یوونتوس با کسب امتیاز در این بازی می توانست از بابت ثبت سریعترین قهرمانی تاریخ سری A اطمینان حاصل کند که این اتفاق رخ نداد.

با این نتیجه یوونتوس با 84 امتیاز در صدر جدول باقی ماند و همچنان 20 امتیاز با ناپولی رده دومی فاصله دارد. اسپال اما 35 امتیازی شد و به رده سیزدهم صعود کرد تا به بقا در سری A امید بیشتری داشته باشد.

امشب دو بازی دیگر در سری A برگزار می گردد که در بازی نخست از ساعت 20:30 به وقت تهران رم میزبان اودینزه است و در بازی دوم از ساعت 23 میلان در مصافی حساس برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا، از لاتزیو پذیرایی خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "جشن قهرمانی یوونتوس با شکست مقابل اسپال به تعویق افتاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جشن قهرمانی یوونتوس با شکست مقابل اسپال به تعویق افتاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید