جام گلف دیپلمات ها برگزار گردید، سیل زده ها فراموش نشدند

مراسم اختتامیه جام گلف دیپلمات ها برگزار گردید و درپایان ضمن تقدیر از نفرات برتر برای یاری به هم وطنان سیل زده تفاهم نامه ای امضا شد.

جام گلف دیپلمات ها برگزار گردید، سیل زده ها فراموش نشدند

ه گزارش خبرنگاران، مراسم اختتامیه جام گلف دیپلمات ها امشب (آدینه) با حضور بعضی از نمایندگان مجلس دیپلمات های حاضر در ایران، ورزشکاران این رشته و جمعی از اهالی ورزشی کشور بر گزار شد.

در شروع این مراسم عبدالحمید احمدی، معاون فرهنگی وزارت ورزس و جوانان در خصوص نقش ورزش و همبستگی وشورها گفت:

استفاده از فرصت ورزش برای توسعه دوستی ها و در موضوعاتی مثل سلامت و اوقات فراغت ارزشمند است. امیدوارم با همکاری نزدیک کشورهای خارجی حاضر در ایران زمینه برگزاری چنین برنامه هایی در همه ورزش ها فراهم گردد.

او در ادامه اضافه کرد: ایران همیشه با رویکر صلح با دیگر کشورها صحبت نموده است و امیدوارم در همه بخش شاهد چنین روینمودهایی باشیم و به جای تخاصم و دشمنی، صلح و دوستی جایگزین گردد.

حمید عزیزی، رئیس فدراسیون گلف هم در این مراسم با اشاره به کشورهای شرکت کننده در مراسم گفت: بیش از 40 دیپلمات از حدود 30 کشور به عنوان شرکت کننده و ناظر در مسابقات و مراسم اختتامیه حضور داشتند. با توجه به اینکه گلف رشته ای المپیکی است با کوشش خانواده گلف، همراهی دستگاه ورزش و اراده ملی پوشان و کادر فنی المپیک 2024 پاریس و ارتقا شرایط بی المللی این رشته در ایران را هدف قرار دادیم.

در خاتمه این مراسم تفاهم نامه ای بین سازمان جوانان و سازمان داوطلبان هلال احمر با بعضی از رسانه ها جهت دعوت چهره های ورزشی، هنری و فرهنگی برای یاری به هم وطنان سیل زده امضا شد و از نفرات برتر جام گلف دیپلمات ها هم تقدیر به عمل آمد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "جام گلف دیپلمات ها برگزار گردید، سیل زده ها فراموش نشدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جام گلف دیپلمات ها برگزار گردید، سیل زده ها فراموش نشدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید