ترامپ: با ماکرون رابطه ویژه ای دارم

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، دونالد ترامپ روز شنبه اندکی پس از ورود به فرانسه برای شرکت در نشست جی 7 پیش بینی کرد که این نشست دستاورد زیادی به همراه داشته باشد و اضافه کرد که به رغم اختلاف نظرها با امانوئل ماکرون، رابطه ویژه ای با همتای فرانسوی خود دارد.

ترامپ: با ماکرون رابطه ویژه ای دارم

ترامپ در مورد این رابطه ویژه گفت: ما، من و امانوئل، در واقع نقاط مشترک بسیاری داریم. ما مدتهاست که دوستان یکدیگر هستیم. گهگاه کمی با یکدیگر اختلاف نظر پیدا می کنیم، البته نه خیلی زیاد. ما بسیار خوب با هم کنار می آئیم و روابط بسیار خوبی داریم. فکر می کنم که می توانم بگویم این یک رابطه ویژه است.

ترامپ همچنین گفت: تاکنون همه چیز بسیار خوب پیش رفته است. ما در این نشست دستاوردهای زیادی خواهیم داشت.

به گزارش خبرنگاران، شبکه تلویزیونی سی ان ان در خبری فوری گفت که امانوئل ماکرون و دونالد ترامپ رؤسای جمهوری فرانسه و آمریکا پیش از شروع نشست گروه 7 با یکدیگر دیدار کردند.

به گزارش آسوشیتدپرس، رئیس جمهوری فرانسه در این باره گفت که با ترامپ در مورد گستره ای از موضوعات مهم بین المللی مصاحبه نموده است که یکی از آن ها مسأله موضوع برنامه هسته ای ایران است.

ماکرون در این باره گفت: احتیاج به هماهنگی زیادی در این باره وجود دارد.

لازم به ذکر است که موضوعات جنجالی همچون مناقشه تجاری آمریکا- چین، تغییرات اقلیمی و بحث هسته ای ایران بر این نشست که با حضور سران هفت کشور صنعتی و ثروتمند دنیا برگزار می گردد، سایه افکنده است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "ترامپ: با ماکرون رابطه ویژه ای دارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: با ماکرون رابطه ویژه ای دارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید