بازطراحی گلکسی فولد سامسونگ به اتمام رسیده است

طبق گزارش خبرگزاری بلومبرگ، سامسونگ در رابطه با حل مسائل گلکسی فولد پیروز شده این ضعف ها را رفع کند تا بتواند بار دیگر آن را در بازار عرضه کند. با این حال، هنوز تاریخ عرضه این گوشی تاشو تعیین نیست و یک منبع مطلع طی گفت وگو با بلومبرگ اعلام نموده در مراسم معرفی گلکسی نوت 10 که قرار است ماه آینده برگزار گردد، به تاریخ معرفی این گوشی اشاره ای نخواهد شد.

بازطراحی گلکسی فولد سامسونگ به اتمام رسیده است

گفته می گردد حالا سامسونگ لایه محافظ نمایشگر این گوشی تاشو را به لبه ها کشانده تا کاربران نتوانند آن را با دست جدا نمایند. مدل های آزمایشی که در اختیار خبرنگاران قرار گرفته بود، این گوشی ها از لایه محافظی بهره می بردند که ظاهرا یک لایه محافظ معمولی بود ولی با جدا کردن آن، نمایشگر از کار می افتاد. همچنین به دلیل مسائل مکانیسم لولا، یکی از این مدل ها به طور ناگهانی دچار برآمدگی در بخش نمایشگر اولد شد. باید ببینیم که به غیر از مشکل لایه محافظ، آیا سامسونگ معضل مکانیسم لولا را رفع نموده است یا نه.

اگر تمام این اطلاعات صحیح باشند، پس به زودی فراوری انبوه مدل جدید این گوشی در کارخانه های ویتنام شروع می گردد و اگرچه این شرکت هنوز تاریخ عرضه آن را اعلام ننموده، ولی به احتمال زیاد سامسونگ آن را قبل از فصل تعطیلات روانه بازار خواهد نمود.

منبع: The Verge

منبع: دیجیکالا مگ

به "بازطراحی گلکسی فولد سامسونگ به اتمام رسیده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازطراحی گلکسی فولد سامسونگ به اتمام رسیده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید