آمارا هتل سنگاپور

هتل Amara سنگاپور به راحتی در منطقه تجاری مرکزی thriving در مجاورت ایستگاه MRT Pagar Pagar واقع شده است . فرودگاه بین المللی Changi 20 دقیقه با رانندگی فاصله دارد . این شهر به راحتی توسط مده ای حمل و نقل اصلی و در فاصله پیاده تا محله جذاب چینی ها ، ساختمان های اداری کلیدی ، بانک های خارجی و محلی ، ادارات پست ، مغازه ها ، و همچنین غذاخوری و تفریحات entertainment در 01 مارس 2014 در دسترس خواهد بود .

آمارا هتل سنگاپور

پایگاه اقتصادی سنگاپور ، که از نظر استراتژیک در قلب شهر پر رونق واقع شده است ، به طور ایده آل واقع شده است و سنگی از ایستگاه MRT Pagar Pagar و روش Shenton ، بخش تجاری مالی سنگاپور با بانک های کلیدی دفتر ، ادارات پست ، فروشگاه ها و همچنین dining و مراکز سرگرمی فاصله دارد .
حمل و نقل : 5 تا 10 دقیقه رانندگی به مناطق شهری چون مرکز تجارت جهانی ، جاده Suntec 15 تا 20 دقیقه راه رفتن به پارک صنعتی Jurong via 20 دقیقه راه رفتن به از هتل ) اتوبوس ها ( 2 دقیقه راه رفتن با خدمات اتوبوس مستقیم به محله چینی ها در جلوی هتل ) تاکسی ( خارج از لابی هتل )

اخبار و مقالات مرتبط با "آمارا هتل سنگاپور"

اولین هتل 5 میلیون دلاری Hotels Resorts و 16 رستوران که از سال 1976 باز شد ، 13 هتل Coins Tower Ratchada شما را به قلب بخش تفریحی می رساند . خرید ، زندگی شبانه ، ماساژ تایلندی ، Muay Thai ، و درست در مورد هر چیز دیگری که ممکن است بخواهید در تعطیلات در بانکوک ممکن است در نزدیکی این مکان امن یافت شود .

ما در گروه خونی AB ، از شما استقبال می کنیم و به شما پیشنهاد می کنیم ، یک تجربه آرامش ، یک سفر ، یک پناه گاه دور از شلوغی و شلوغی کسب وکار و زندگی روزمره .

به "آمارا هتل سنگاپور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با آمارا هتل سنگاپور

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید