آزاد راه تهران شمال، دسترسی محلی، ورودی و خروجی ندارد

عضو هیات مدیره شرکت آزاد راه تهران شمال با بیان اینکه اراضی مجاور آزادراه تهران- شمال در هر نقطه ای از آن، دسترسی به آزادراه نخواهد داشت، گفت: متاسفانه دلالان از عنوان آزادراه تهران-شمال برای فروش اراضی اطراف آن به چند برابر قیمت سوء استفاده می نمایند.

آزاد راه تهران شمال، دسترسی محلی، ورودی و خروجی ندارد

به گزارش ایلنا، با نزدیک شدن به موعد افتتاح قطعه یک آزادراه تهران- شمال شاهد انتشار آگهی های فروش اراضی مجاور اراضی این منطقه با قیمت های نامتعارف هستیم که دلالان علت این ارزش افزوده را افزایش دسترسی به آزادراه می دانند. حال اینکه طبق گفته یک مقام مسئول طبق مشخصات فنی و تعریف آزادراه ها، در این راستا تنها دو دسترسی ورود در ابتدای راستا و یک خروجی در انتهای جاده وجود دارد و مردم به این خیال که اراضی نزدیک به آزادراه ارزش افزوده پیدا می نمایند، فریب دلالان را نخورند.

علی توکلی، عضو هیات مدیره شرکت آزاد راه تهران شمال درباره انتشار آگهی های فروش اراضی آزادراه تهران- شمال به چند برابر قیمت به دلیل افزایش دسترسی به این راستا گفت: هیچ آزادراهی ورودی و خروجی ندارد چراکه در این صورت باعث بروز تصادفات وحشتناک می گردد بنابراین هیچ ورودی و خروجی به غیر از ابتدا و انتهای آزادراه نخواهیم داشت.

وی با بیان اینکه تنها چند یوتل (راستا ارتباطی) در طول راستا طراحی شده است، گفت: ساکنان و بومی ها به این موضوع واقف هستند اما هنوز بسیاری ها از این موضوع اطلاع ندارند و به همین دلیل شاهد فعالیت دلالان برای فروش اراضی این منطقه به بالاترین قیمت ها هستیم.

توکلی با بیان اینکه ارزش اراضی این منطقه چه در 500 متری آزادراه و چه 5 یا 50 کیلومتری آن تفاوتی با هم ندارد، گفت: به هر حال اراضی مجاور آزادراه در هر نقطه ای از آن، دسترسی به آزادراه نخواهد داشت و هر خودرویی که بخواهد وارد آزادراه گردد باید وارد اول یا آخر خط گردد.

عضو هیات مدیره شرکت آزاد راه تهران شمال با تاکید بر اینکه متاسفانه دلالان از عنوان آزادراه تهران شمال برای فروش اراضی اطراف آن به چند برابر قیمت سوء استفاده می نمایند، گفت: عده ای بر این خیال هستند که اگر در 500 متری آزادراه زمین بخرند دسترسی به این جاده راحت تر خواهد بود بنابراین بعد از افتتاح این پروژه زمین ارزش پیدا می نماید. اما افتتاح و بهره برداری از آزادراه نمی تواند ارزش افزوده ایجاد کند و مردم فریب این آگهی های دلالان را نخورند.

منبع: همشهری آنلاین

به "آزاد راه تهران شمال، دسترسی محلی، ورودی و خروجی ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آزاد راه تهران شمال، دسترسی محلی، ورودی و خروجی ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید